Teknik Servis

EGE COPY: Yazıcı ve Fotokopi Dünyasında Teknik Mükemmeliyet

EGE COPY BİLİŞİM LTD.ŞTİ. yazıcı ve fotokopi makinelerinin kalıcılığında, güvenilir bir firma olarak bilinir. Ürünlerimize sunduğumuz kalite'nin yanı sıra, teknik servis hizmetinde de üstün bir performans sergiler. İşte EGE COPY BİLİŞİM LTD.ŞTİ.'de teknik servis hizmetini ön planda tutan unsurlar:
Profesyonellik ve Deneyim:

EGE COPY BİLİŞİM LTD.ŞTİ. olarak, teknik servis alanında bir ekibimiz mevcut. Alanındaki yaşamları ve sürekli eğitimleri sayesinde, her türlü sorunu hızlı ve etkili bir şekilde çözebiliyoruz.

Hızlı Yanıt ve Çözüm:

EGE COPY BİLİŞİM LTD.ŞTİ. teknik servis ekibi, müşteri taleplerine hızlı bir şekilde yanıt verir ve cihazlarınızı en kısa sürede onarır. İşlerinizin aksamaması bizim önceliğimizdir.

Orijinal Yedek Parçalar:

Herhangi bir onarım veya bakım işlemi için yedek parçalar, yüksek kalitede ve orijinaldir. Bu, cihazların uzun ömürlü olmasını ve en iyi performansın sergilenmesini sağlar.

Fotokopi Makineleri İçin Teknik Servis Hizmetleri :

Her marka Fotokopi Makinaları için teknik servis ; teknik destek ve sarf malzeme teminini sağlamaktadır. Yıllık periyodik bakım sözleşmeleri ile cihazınız aylık olarak düzenli bakımları yapılmakta ; cihazınızdan maksimum performans almanızı sağlamaktadır.

Aylık yapılan bakımlar ile ayrıca cihazınız için harcadığınız yedek parça ve arıza giderlerinizi minimuma indirmek elinizde ; sizde bu ayrıcalıklı müşterilerimizden olmak isterseniz BİZİ ARAYIN 0232 344 4636

Büro makinalarında meydana gelen aksamanın bir iş yerini nasıl etkilediğini iyi bilen EGE COPY BİLİŞİM LTD.ŞTİ., servis sorumluluğunda olan makinaların tümüne bakım ve revizyon hizmeti verir. Revizyon gören makina ilk günkü gibi yenilenir. EGE COPY BİLİŞİM LTD.ŞTİ., kendisine ihtiyacı olan tüketici ve müşterisi neredeyse oradadır, her zaman yanındadır. Arıza tespitleri Firmamız tarafından ücretsizdir.

Hemen Bizimle İletişime Geçin
Kiralama ve Teknik Servis Hakkında Bilgi Alın.

+90 232 344 46 36

Teklif Al

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle hemen iletişime geçelim. Tüm sorularınızı iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.