Kategoriler

Hakkımızda

ŞİRKET PROFİLİ


Ege Kopi Büro Makinaları olarak 10 yılı aşkın süredir fotokopi ve faks cihazları konusunda siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için gayret göstermekteyiz.

Tecrübeli ve konusunda uzman ekibimizle satış sonrası verdiğimiz hizmette, müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenilirlik ilkesini ön planda tutmaktayız.

Fotokopi ve faks cihazlarının satışının yanı sıra satış sonrası yerinde servis, orijinal sarf malzemeler ve yedek parça temininde en cazip imkânları sunmaktayız.

Bildirilen arıza ve servis ihtiyaçlarına aynı gün içerisinde cevap vererek, kullandığınız fotokopi ve faks cihazlarından en iyi verimi almanız için özenle çalışmaktayız.

Daimi olarak çalıştığımız 400' ü aşkın kamu kuruluşu ve özel şirketin servis hizmetinde müşterilerimizin güvenlerini kazanarak, istikrarlı bir performans çizmekteyiz. Bu imkânlardan faydalanmak ve cihazlarınızı uzman personelimize teslim ederek maksimum verim almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

 

VİZYONUMUZ


Yenilikçi, maliyetleri azaltan, verimliliği arttıran, çevre dostu dokümantasyon ürün ve hizmetleri ile müşterilerimize, hissedarlarımıza, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler yaratarak dokümantasyon sektöründe lider olmak.

 

MİSYONUMUZ


Büro Makineleri sektöründe güvenilir, kaliteli ve rekabetçi unsurları bakımından tercih edilen, müşterileri odaklı bakış açısı ile sorunsuz çözümler üretebilen, sektörün önde gelen markası olmaktadır.

UTAX YETKİLİ SATIŞ VE SERVİSİ
Hemen Bizi Arayın : 0232 344 46 36